Bu yazı, "17 Kasım 2018" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

F.lux İndir


f.lux programı indir

F.lux İndir

 

Program’a Hızlı Bakış

Program: F.lux

Platform: Bilgisayar

İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7+

Lisans: Ücretsiz

Tür: Göz Dinlendirme Programı

Dil: İngilizce

Sürüm: v4.84

Geliştirici: Justgetflux

Yayımcı: Justgetflux

Kurulum Türü: Setup

Dosya Türü: Exe & Zip

Dosya Boyutu: 818 KB

İndirme Seçenekleri: Justgetflux, Google Drive

 

Genel Bakış

F.lux Nedir?
F.lux, bilgisayarda daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak, gözlerinizi dinlendirmek ve bilgisayardan gelen zararlı mavi ışıktan korumak (mavi ışık filtresi) için geliştirilen, küçük ve faydalı bir sağlık programıdır.

 

F.lux Nasıl Kullanılır?
F.lux, göz sağlığınız ve genel sağlığınız için oldukça faydalı olmanın yanı sıra, gayet pratik de bir kullanıma sahiptir. Programı indirip bilgisayarınıza kurduktan sonra, F.lux’ın monitörünüzden gelen görüntüyü otomatik olarak ayarlaması için, yaşadığınız bölgenin koordinatlarını girmeniz yeterli olur.

F.lux, bu aşamadan sonra monitörünüzün renk sıcaklığı gibi gerekli ayarlamaları gün saatine göre otomatik olarak ayarlayarak dijital göz yorgunluğunuzu en aza indirir. Ayrıca arka planda sessizce çalışarak bilgisayara yüklendiğini bile unutturur.

 

F.lux’ı Ücretsiz Kullanabilir Miyim?
Evet. Tüm insanların özgürce kullanabilmesi için F.lux’ın geliştiricileri onu ücretsiz dağıtıyor. Öte yandan ise bu programı geliştirmek için çok büyük zaman ve emek harcıyorlar. Sadece imkanı olan ve bağış yapmak isteyen insanların ikramlarını kabul ediyorlar.

Eğer siz de F.lux’ı kullandıktan sonra memnun kalır ve az da olsa bir ikramda bulunmak isterseniz, bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

 

Tanıtım Videosu

 

İndirme Seçenekleri

Justgetflux

Google Drive

 

Zip Şifresi: https://saglamindir.net/f-lux-indir