Bu yazı, "15 Kasım 2014" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Eset Nod32 Antivirüs 9.0.3 Full Türkçe İndir


Eset Nod32 Antivirüs 9.0.3 Full Türkçe İndir

Eset Nod32 Antivirüs 9.0.3 Full Türkçe İndir

bilgi

Eset nod32 antivirüs, geniş kullanıcı kitlesi olan ve çeşitli ödüllere layık görülmüş bir antivirüs programıdır. Yıllardır geliştirilen özellikleri sayesinde koruma çemberini o kadar genişletti ki, bir antivirüsten ziyade güçlü bir sistem güvenlik programı olduğunu da söyleyebiliriz.

Geliştirilen özelliklerinin yanı sıra, güncellenen her sürümde bilgisayarı daha az yoran bir program ile karşılaşıyoruz. Bu sayede hem güvenliğimiz tam anlamıyla sağlanıyor hem de bilgisayarımızın performansından ödün vermiyoruz. Şimdi programımızın özelliklerinden biraz bahsedelim.

Benzersiz antivirüs ve antiphishing teknolojisi, virüslere karşı amansız bir koruma sağlıyor. Online alışverişlerimizde tam denetim ile en güvenli ortamı sağlıyor, kimlik avı saldırılarından bizi muhafaza ediyor. Sosyal medya tarayıcı özeliği, bize güvenli bir sosyal medya ortamı inşa ediyor.

Bu tür güvenlik özelliklerinin yanı sıra bize rahatsızlık vermemek adına da ince özellikleri bulunuyor. Örneğin oyun modu, biz oyun oynarken güncelleme veya farklı bir sebepten dolayı bizi asla rahatsız etmiyor. Ayrıca basit arayüzü en ufak bir karmaşa yaşamadan bütün özelliklerinden istifade etmemizi sağlıyor.

Tanıtım Videosu

indir
Link 1 : İNDİR

Link 2 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net

 
Öneri: İsterseniz Orjinal McAfee Internet Security 2020 Antivirus Lisansını çok ucuz fiyata satın alabilirsiniz.
Açılışa Özel fiyatlarla Sağlamindir Güvencesiyle alabillirsiniz

 

  Orjinal McAfee Internet Security 2020 Antivirus Lisans Anahtarı – 39,90 TL