Bu yazı, "21 Kasım 2018" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

YTD Video Downloader İndir


ytd youtube video indirme programi indir

YTD Video Downloader İndir

 

Program’a Hızlı Bakış

Program: YTD Video Downloader

Platform: Bilgisayar

İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP+

Lisans: Ücretsiz

Tür: YouTube Video İndirme Programı

Dil: İngilizce

Sürüm: v5.9.7

Geliştirici: GreenTree Applications SRL

Yayımcı: GreenTree Applications SRL

Kurulum Türü: Setup

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 10 MB

İndirme Seçenekleri: Direkt İndirme

 

Genel Bakış

YTD Video Downloader Nedir?
YTD Video Downloader, Romanya asıllı GreenTree Applications SRL şirketi tarafından geliştirilen ücretsiz bir YouTube video indirme programıdır. Dünya genelinde ilgi gören ve güvenilen bir programdır. Ülkemizde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Fakat şimdilik Türkçe dil desteğine sahip değildir.

 

YTD Video Downloader Kullanarak Neler Yapabilirim?
YTD Video Downloader kullanarak YouTube sitesindeki videoları, ücretsiz ve pratik bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Dönüştürme özelliği sayesinde, indirdiğiniz videoları çeşitli formatlara (mp3, mp4, wmv, flv, mov, 3gp, avi) dönüştürüp diğer cihazlarınızdan (iPhone, iPod, iPad, android akıllı telefonlar vb.) da izleyebilirsiniz. Ayrıca YouTube dışında, Facebook, DailyMotion, Vimeo ve 50’nin üzerinde popüler video izleme sitesinden de video indirmeyi desteklemektedir.

 

YTD Video Downloader’ı Nasıl Kullanabilirim?
YTD Video Downloader oldukça basit bir kullanıma sahiptir. Türkçe dil desteği olmamasına rağmen her seviye bilgisayar kullanıcısı rahatlıkla kullanabilir.

İndirip bilgisayara kurduktan sonra masaüstünde oluşan kısayol üzerinden programı başlatın. İndirmek istediğiniz YouTube videosunun URL adresini kopyalayıp programdaki “Paste URL” alanına yapıştırın. Ardından videonun kayıt klasörünü, kalitesini ve formatını seçip “Download” butonuna tıklayın.

Bu aşamadan sonra YTD Video Downloader, videoyu istediğiniz özelliklerde ve istediğiniz klasöre hızlıca indirecektir. Görsel olarak da bir kullanım rehberine ihtiyaç duyarsanız, aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

YTD Video Downloader’ı Ücretsiz Kullanabilir Miyim?
Evet. YTD Video Downloader ücretsiz bir programdır. Ücretsiz olarak indirip bilgisayarınıza yükleyebilir, sınırsız süreyle kullanabilirsiniz.

 

Tanıtım Videosu

 

İndirme Seçenekleri

Direkt İndirme

 

YouTube’dan indirdiğiniz videoları düzenlemeye ihtiyacınız (kesme, kırpma, birleştirme, müzik ekleme, yazı ekleme, vs.) olursa, Movie Maker isimli pratik video yapma ve düzenleme programını kullanmanızı tavsiye ederim.