Bu yazı, "13 Mayıs 2018" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

YouTube MP3 Dönüştürücü İndir


YouTube MP3 Dönüştürücü İndir

YouTube MP3 Dönüştürücü İndir

Bilgiler

Program Adı: Free YouTube To MP3 Converter

Dili: Türkçe & İngilizce

Türü: İndirme Yöneticisi

Sürümü: v4.1.50.525

Lisansı: Ücretsiz

Geliştiricisi: DVDVideoSoft

İşletim Sistemi: Windows XP+

Platformu: PC

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 32.7 MB

Hakkında

Free YouTube To MP3 Converter, YouTube sitesinde bulunan videoları ve müzikleri, MP3 formatına dönüştürüp indirmenize olanak sağlayan ücretsiz bir programdır. Sadece bun alanda geliştirilen bir program olduğu için, son derece basit bir kullanıma sahiptir. Program üzerinde yer alan “Yapıştır” ve “İndir” butonlarını kullanarak, url adresini kopyaladığınız videoyu kolayca panoya yapıştırıp MP3 formatında indirebilirsiniz.

Bu noktada “Otomatik İndirme” özelliğini aktif ederseniz, her url adresi için teker teker indir butonuna basmanıza gerek kalmadan, otomatik olarak indirme işlemlerini başlatabilirsiniz.. Aynı zamanda “Listeyi Aç” seçeneğiyle de, daha önceden hazırladığınız bir YouTube url adresi listesi varsa, bu listeyi otomatik olarak panoya çekip indirme işlemlerini başlatarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

İndirdiğiniz dosyaları, orijinal YouTube başlığı, indirilme tarihi veya çözünürlük standartlarına göre otomatik olarak isimlendirebilirsiniz. Ayrıca, gelişmiş ayarlardan “Tamamlandığında Bilgisayarı Kapat” seçeneğini aktif ederek, programı işlemleri tamamladıktan sonra bilgisayarınızı otomatik olarak kapatacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Bir diğer konu ise dosya formatları ve kaliteleri. Farklı birçok formatta dosya indirme şansına sahipsiniz. Bu dosya formatlarına ve kalite durumlarına bir göz atalım;
– MP3 (Orijinal Kalite)
– FLAC (Orijinal Kalite)
– M4A (Orijinal Kalite)
– AAC (Orijinal Kalite)
– OGG (Orijinal Kalite)
– WAV (Orijinal Kalite)

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Seçenek 1: İNDİR

Seçenek 2: İNDİR

Seçenek 3: İNDİR