Bu yazı, "22 Kasım 2018" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

YouTube Downloader İndir


youtube video donusturucu indir

YouTube Downloader İndir

 

Program’a Hızlı Bakış

Program: Free YouTube Download

Platform: Bilgisayar

İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP SP3+

Lisans: Ücretsiz

Tür: YouTube Video Dönüştürücü

Dil: Türkçe

Sürüm: v4.1

Geliştirici: Digital Wave Ltd.

Yayımcı: Digital Wave Ltd.

Kurulum Türü: Setup

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 33 MB

İndirme Seçenekleri: Direkt İndirme

 

Genel Bakış

YouTube Downloader Nedir?
YouTube Downloader, YouTube platformundaki videoları istediğiniz formata dönüştürerek bilgisayara indirmenizi sağlayan ücretsiz bir bilgisayar programıdır. Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan ve itibar edilen bir programdır. Türkçe ve İngilizce de dahil olmak üzere, toplamda 22 dil seçeneği bulunmaktadır. Geliştiricisi ise Digital Wave Ltd. şirketidir.

 

YouTube Downloader Kullanarak Neler Yapabilirim?
YouTube Downloader kullanarak, YouTube’daki istediğiniz herhangi bir videoyu, orijinal kalitesinde istediğiniz formata dönüştürüp bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu sayede indirdiğiniz videoları daha sonra çevrimdışı olarak da izleyebilirsiniz.

YouTube Downloader kullanarak, toplu olarak da video indirebilirsiniz. Kullanıcı kanalları, kişisel oynatma listeleri, geçmiş videolar, sık kullanılanlar, beğenilenler veya daha sonra izle listeleri… Pratik bir şekilde toplu video dönüştürüp bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Ayrıca videoları otomatik olarak dönüştürüp iPhone / iPad / iPod veya android akıllı telefonlarınıza aktarıp mobil cihazlarınızdan da çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz.

YouTube Downloader’ın desteklediği popüler bazı dosya formatları: avi, mkv, mp4, mp3

 

YouTube Downloader’ı Nasıl Kullanabilirim?
YouTube Downloader programını indirip bilgisayarınıza yükleyin. Daha sonra bilgisayarınızın masaüstü bölümünde oluşan kısayol üzerinden programı başlatın. İndirmek istediğiniz videoların URL adreslerini teker teker kopyalayıp programın sol üst köşesinde bulunan “Yapıştır” butonuna tıklayarak panoya yapıştırın. Videoları dönüştürmek istediğiniz formatları seçip programın sağ üst köşesindeki “İndir” butonuna tıklayarak indirme işlemlerini başlatın.

Toplu olarak indirme yapmak için ise, kullanıcı kanalı, kişisel oynatma listesi, geçmiş videolar listesi, sık kullanılanlar listesi, beğenilenler listesi veya daha sonra izle listesi gibi bir YouTube video listesinin URL adresini kopyalayıp panoya yapıştırın ve indir butonuna tıklayın.

 

YouTube Downloader’ı Ücretsiz Kullanabilir Miyim?
Evet. YouTube Downloader ücretsiz dağıtılan bir programdır. Hiçbir ücret ödemeden bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

 

Tanıtım Videosu

 

İndirme Seçenekleri

Direkt İndirme

 

Instagram platformundan da video veya fotoğraf indirmeye ihtiyacınız olursa, ücretsiz Instagram Downloader programını kullanabilirsiniz.