Bu yazı, "16 Ağustos 2015" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Yasaklı Sitelere Giriş Programı İndir


Yasaklı Sitelere Giriş Programı İndir

Yasaklı Sitelere Giriş Programı İndir

bilgi

Yasaklı sitelere giriş programı denildiği zaman akla gelen ilk programlardan bir tanesi olan Hotspot Shield, günümüzde bu işi yapan en iyi programlar arasında bulunuyor. Yasaklı sitelere girebilmenin yanı sıra birçok avantaj sunuyor. Bunların en başında gizlilik geliyor. Şöyle ki; yasaklı veya yasaksız tüm sitelere anonim olarak giriş yapmanızı sağlıyor. Böylelikle hiçbir sitede bilgileriniz tespit edilemiyor.

Bir diğer avantajı ise sosyal ağların kısıtlandığı, dolayısı ile yavaşladığı zamanlarda tam erişim sunması.. Yani sosyal ağları da en hızlı ve verimli şekilde kullanabiliyorsunuz. Yasaklı veya yasaksız bir siteye giriş yapmaya çalıştığınızda, sitede güvenliğinizi tehdit eden bir unsur varsa bunu tespit edip sizi uyarıyor. Böylece siteye girmeden önce sitenin kötü amaçlı bir site olup olmadığını anlayabiliyorsunuz.

Kablolu veya kablosuz bağlantılarda olası hack girişimlerini de engelliyor. Bu kadar gelişmiş bir program varken dns yöntemini veya yasaklı sitelere giriş sitelerini kullanmak size zaman kaybettirir. Tam anlamıyla güvenli bir internet ortamı sunan, yasaklı tüm sitelere giriş yapabilmenizi sağlayan ve Türkçe dil desteği bulunan bu programı ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

indir
Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net