Bu yazı, "2 Temmuz 2017" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Yandex Browser İndir


Yandex Browser İndir

Yandex Browser İndir

Bilgiler

Program Adı : Yandex Browser

Program Dili : Türkçe & İngilizce

Program Türü : Web Tarayıcı

Program Sürümü : v17.4.1.919

İşletim Sistemi : Windows XP-10

Platform : PC

Crack : Gerektirmiyor

Dosya Türü : Exe

Dosya Boyutu : 62.7 MB

Rar Şifresi : Bulunmuyor

Hakkında

Yandex Browser, ilk olarak Yandex firması tarafından 01/10/2012 tarihinde yayımlanmıştır. Daha çok Rusya’da popüler olan bu tarayıcı, sade ve temiz arayüzü ile göz doldurmaktadır. Ayrıca, Türkiye’de de birçok kullanıcıya hitap etmektedir. Hedefi ise dünyanın bir numaralı web tarayıcısı olmaktır.

Piyasadaki rakiplerine göre, birçok özelliği ile ön plana çıkmaktadır. “Protect Aktif Güvenlik” sistemini kullanan bu web tarayıcısı, dosyaları virüslere karşı denetlemekte, dolandırıcılıkla ilgili siteleri engellemekte, şifrelerinizin, banka kartı bilgilerinizin ve çevrimiçi ödemelerinizin güvenliğini sağlamaktadır. Kısacası, internette güvenli alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.

“Turbo İnternet” özelliği ile internetiniz hızlanabilir, nasıl mı? İnternetiniz yavaşladığında veya bir web sitesinde ağırlık olduğunda, otomatik olarak sitelerin daha hızlı yüklenmesini sağlayan “Turbo Modu” etkinleşmektedir. Turbo modu, sadece internetinizi hızlandırmakla kalmayıp, internet kullanımında da tasarruf yapmanızı sağlamaktadır.

Uygulama yönetimi, eklenti yönetimi, tasarım yönetimi ve değiştirilebilir diğer ayarları ile Yandex Browser’ı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Yandex Browser’ın bu şekilde seçenek zenginliği sunması, kullanıcıları tarafından takdir görmektedir. Yandex, bu seçenekleri daha da geniş bir yelpaze altında sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Yandex Browser’ın birçok işletim sistemi ile uyumlu olması da diğer artıları arasında yer almaktadır. Windows, Mac OS X ve Linux gibi işletim sistemleri ile karşımıza çıkan Yandex Browser, üç farklı dilde sunulmaktadır. (Türkçe, Rusça, İngilizce) Yandex, şu anda yetersiz olan bu dil desteği yelpazesini genişletmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Mobil işletim sistemlerinde de (Android, iOS) aktif bir kitleye hitap eden bu tarayıcı, dahili arama fonksiyonları, özel arayüz tasarımı ve kullanılabilirlik gibi alanlarda da diğer tarayıcıların en büyük rakibi konumundadır. Ayrıca Android ve iOS gibi popüler iki mobil işletim sisteminde de bulunması, kullanıcı ağını daha da geniş kılmaktadır.

Web Tarayıcıları” sayfamızı inceleyerek piyasadaki diğer web tarayıcıları hakkında bilgi edinebilir ve aralarında kıyaslama yaparak kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

İndirme Linkleri

Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : Bulunmuyor