Bu yazı, "16 Mart 2014" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Windows Live Temel Parçalar 2012 Full Türkçe İndir


Windows Live Temel Parçalar 2012 Full Türkçe İndir

Windows Live Temel Parçalar 2012 Full Türkçe İndir

bilgi

Windows Live Temel Parçalar 2012 , Messenger , Fotoğraf Galerisi , Movie Maker , Mail , Windows Live Mesh , Aile Koruması , Bing Çubuğu , Messenger Companion , Outlook Bağlayıcısı Paketi , Microsoft Silverlight ve Yazar araçlarını içeriyor . Windows Live Temel Parçalar 2012 ile pek çok kapsamlı işi basit bir kurulum ile etkin olarak yapabileceksiniz .

Messenger : Listenizdeki kişilerle anlık mesajlaşma için kullanmak dışında video konferans , sosyal ağ takibi , oyun oynamak gibi pek çok işlemi bir arada yapabileceksiniz.

Fotoğraf Galerisi : Fotoğraf ve videoları düzenleyerek galeriler , filmler , panoramalar yapabilir ve bunları çevrimiçi ortamda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz .

Movie Maker : Dilediğiniz videoları bir araya getirin , efektler , geçişler , müzikler ve yazılar ekleyerek kendi filminizi oluşturun . Filminizi sık kullandığınız YouTube , Facebook , Windows Live SkyDrive ve benzeri pek çok siteye doğrudan Movie Maker’dan ekleyin .

Mail: Birden fazla e-posta hesabını ekleyerek hepsini bu araçla etkin bir şekilde yönetin . Windows Live SkyDrive üzerinden fotoğraf albümünü alıcının mail hesabını doldurmadan paylaşın .

Aile Koruması : Anne babaların çevrimiçi ortamda çocuklarının güvenliğini korumalarına yardımcı olan ebeveyn denetimleri .

Windows Live Mesh : Tüm bilgisayarlarınızdaki fotoğraflara , belgelere ve diğer dosyalara erişin ve bunları senkronlayın .

Messenger Companion : Internet Explorer’da web sitelerini ziyaret ederken arkadaşlarınızın paylaştığı bağlantıları görün ve bunlara yorum yapın .

indir
Seçenek 1: İndir

Rar Şifresi: www.saglamindir.net