Bu yazı, "23 Haziran 2020" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Windows 10 Pro


Windows 10 İndir

Windows 10 Pro

Adı: Windows 10 Pro

Dili: Türkçe/ Tüm Diller

Türü: İşletim Sistemleri

Sürümü:  21H2 build 19044.1415 (14 Aralık 2021 Güncellemesi)

Lisansı: Ücretsiz

Geliştiricisi: Microsoft

Platformu: Bilgisayar

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 20.80 MB

Genel Bakış

Konu altındaki indirme linklerinden windows 10 son sürüm derlemesine ve iso dosyalarına ulaşabilirsiniz. ; windows 10 Pro, windows 10 Home, windows 10 Education ve windows 10 Home Single Language kurulum ekranında sürümlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Ek olarak Windows XP/Vista/7/8 işletim sistemlerinden herhangi birini kullanıyorsanız isterseniz ücretsiz olarak windows 10 sürümüne yükseltme yapabilir ve en güncel windows işletim sistemine sahip olabilirsiniz.

Hazır kurulum setup içerisindeki windows sürümler ve detayları;

Windows 10 Pro

Windows 10 Pro işletim sistemi Home sürümüne ek olarak ileri güvenlik seviyeleri, uzak masaüstü bağlantı, kurumsal veri koruma, işiniz için gerekli tüm windows güncellemelerini alabilirsiniz. 32 Bit ve 64 Bit sürümünü destekler, ücretsiz türkçe dil seçeneği mevcuttur. Orjinal olarak resmi Microsoft sitesi üzerinden indirin ve exeyi çalıştırın, gerekli yönergeleri takip edin.

Windows 10 Home

Windows 10 Home işletim sistemi ev kullanıcıları ve kişisel kullanım amaçlı düşünelerek hazırlanmıştır. Windows 10 Pro sürümünden birkaç özelliği eksiktir. Yine aynı şekilde 32 Bit ve 64 Bit sürümünü destekler, kurulum işlemine indirme bağlantısı üzerinden başlayabilir ve gerekli talimatları ilerleyerek tamamlayabilirsiniz.

Windows 10 Education

Windows 10 Education sürümünü daha çok okul, kolej ve akademik üniversite için hazırlanmış sürümlerdir ve bu çevre tarafından tercih edilmektedir. Windows 10 Home ve Pro sürümünün tüm özelliklerine ek olarak ileri güvenlik seviyeleri, cihaz korumaları, işletmeler için ekstra birçok özelliği içermektedir.

Örnek Görüntüler

Windows 10 ISO İndir    Güncel Windows 10 İndir    Windows 10 Yükle

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Tek Link (Orjinal Microsoft İndirme Linki) : Windows 10 İndir

 
Öneri: İsterseniz Orjinal Windows Lisanslarını çok ucuz fiyata satın alabilirsiniz.
Açılışa Özel fiyatlarla Sağlamindir Güvencesiyle alabillirsiniz

 

  Original Windows 10 Pro License Key    

 

  Original Windows 10 Home License Key