Bu yazı, "19 Şubat 2020" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Windows 10 İndir


Windows 10 İndir

Windows 10 İndir

Adı: Windows 10

Dili: Türkçe

Türü: İşletim Sistemleri

Sürümü:  v1909 – 20H2 build 18363.657 (2020 Şubat Güncellemesi)

Lisansı: Ücretsiz

Geliştiricisi: Microsoft

Platformu: Bilgisayar

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 18.80 MB

Genel Bakış

Aşağıda orjinal microsoft indirme linkinden windows 10 kurulum programı ile; windows 10 Pro, windows 10 Home, windows 10 Education ve windows 10 S sürümlerini ücretsiz bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Ayrıca Windows XP/7/8 sürümlerinden windows 10 Sürümlerine yükseltme işlemini de bu program ile yapabilirsiniz.

Program iso içersindeki windows sürümleri:

Windows 10 Pro

Windows 10 Pro işletim sistemi 32 Bit ve 64 Bit sürümünü ücretsiz türkçe olarak sizler için hazırladığımız indirme bağlantısından orjinal windows 10 dosyasını indirin ve exeyi çalıştırın, gerekli yönergeleri takip edin.

Windows 10 Home

Windows 10 Home işletim sistemine ait 32 Bit ve 64 Bit sürümünü yine aynı şekilde indirip, kurulum işlemine başlayabilirsiniz. Hazırladığımız windows 10 sürümleri UEFİ desteklidir. İsterseniz Windows 10 iso dosyasını usb veya dvd ye yazdırıp, kurulum yapabilirsiniz.

Windows 10 Education

Windows 10 Education sürümünü de kurulum aşamasında seçebilirsiniz. Windows 10 Enterprise dahil Pro ve Home sürümlerindeki tüm özellikleri içermektedir. Daha çok akedemik üniversite ve kolejler için tercih edilmektedir.

Windows 10 iso

Windows 10 sürümlerini genel olarak iso formatında arayanlar için indirme linkinden en son güncel halini indirebilirsiniz, yapmanız gereken inen exe dosyasını sizin için gerekli olan seçimleri yaptıktan sonra, karışınıza çıkan kurulum menüsünde dosyanızı iso formatında ister Windows 10 64 bit, isterseniz 32 bit seçmek olacaktır.

Windows 10 Full

Windows 10 full indir halini ilk önce yukarıda anlattığım sürümlerden herhangi birini seçtikten ve windows 10 işletim sistemini yükledikten sonra sitemizden windows etkinleştirme programıyla lisanslı full sürüme çevirebilirsiniz.

Windows 10, Microsoft firmasının 29 Temmuz 2015 tarihinde piyasaya sürdüğü işletim sistemidir. Microsoft’un daha önceki işletim sistemlerine göre güvenlik, performans ve kullanılabilirlik açısından sayısız yenilik içermektedir.

Bu yeniliklerin başında Windows 10’un yerleşik ve ücretsiz güvenlik sistemi gelmektedir. İşletim sistemiyle birlikte otomatik olarak bilgisayara kurulan bu güvenlik sisteminin ismi “Windows Defender Güvenlik Merkezi” dir.

Bu güvenlik sistemi, Windows kullanıcılarını virüs, kötü amaçlı yazılım ve web sitelerden, kısacası dijital ortamdaki her türlü tehditten korumak için geliştirilmektedir. Üstelik Windows 10’un geliştiricisi Microsoft tarafından.

Bu yenilik ile birlikte Windows kullanıcıları, ikinci taraf güvenlik yazılımlarına muhtaç olmaktan kurtulmuştur. Yerleşik, uyumlu, ücretsiz ve sürekli güncel bir güvenlik sistemi. Bu gerçekten harika!

Windows kullanıcılarının muzdarip olduğu bir diğer konu ise sürücü (driver) meselesidir. Her Windows kurulumu sonrasında, aygıt sürücülerini ayrı ayrı aramak, yüklemek ve güncellemek zaman öldüren meşakatli bir süreçtir.

Windows 10 ile birlikte artık geniş kapsamlı bir sürücü desteği de gelmiştir. Çoğu aygıt sürücüsü, kurulum ile birlikte veya kurulumdan sonra otomatik olarak yüklenmektedir.

Windows’un önceki sürümlerinden Windows 10’a geçmek için sadece bu iki yenilik bile yeterlidir. Fakat Windows 10’da çok daha fazlası var gerçekten. Bu yenilikleri öğrenmenin en güzel yolu ise tecrübe etmek olur. Windows 10’un yenilikler ve kolaylıklarla dolu dünyasını en kısa zamanda tecrübe etmenizi temenni ederim.

İndirme linklerindeki araçla indireceğiniz ISO dosyası, güncel ve orijinal “Windows 10 MSDN ISO” dosyasıdır. Güvenle kullanabilirsiniz.

Örnek Görüntüler

Windows 10 ISO İndir    Güncel Windows 10 İndir    Windows 10 Yükle

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Tek Link (Orjinal Microsoft İndirme Linki) : Windows 10 İndir

 
Öneri: İsterseniz Orjinal Windows Lisanslarını çok ucuz fiyata satın alabilirsiniz.
Açılışa Özel fiyatlarla Sağlamindir Güvencesiyle alabillirsiniz

 

  Orjinal Windows 10 Pro Lisans Anahtarı – 29,90 TL    

 

  Orjinal Windows 10 Home Lisans Anahtarı – 29,90 TL