Bu yazı, "29 Ağustos 2018" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Virüs Temizleme Programı İndir


Virüs Temizleme Programı İndir

Virüs Temizleme Programı İndir

Ad: ComboFix

Çıkış Tarihi: 18 Ağustos 2016

Platform: Bilgisayar

İşletim Sistemi: Windows XP+

Lisans: Ücretsiz

Tür: Virüs Temizleyici

Dil: İngilizce

Sürüm: v18.8.8.1

Geliştirici: sUBs

Yayımcı: sUBs

Kurulum Türü: Portable

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 5.39 MB

Genel Bakış

ComboFix Nedir?
ComboFix, bilgisayarımıza bulaşan kötü amaçlı yazılım ve virüsleri tek başına temizleyebilen güçlü bir sistem güvenliği programıdır. Zaman zaman en iyi antivirüs ve güvenlik programlarının algılayamadığı kötü amaçlı yazılım ve virüsleri bile tespit edip tek başına imha edebilmektedir.

 

ComboFix Ne İşe Yarar?
İnternet üzerinden indirdiğimiz oyunlar, filmler, programlar veya taşınabilir aygıtlar ile bilgisayarlar arasında yaptığımız veri transferleri. Bu örnekleri artırmak mümkün ve bu örneklerden sadece bir tanesi bile bilgisayarımıza kötü amaçlı yazılım veya virüs bulaşması için kâfi olabilir.

Bilgisayarımıza kötü amaçlı yazılım veya virüs bulaşması halinde tüm kişisel verilerimiz çalınabilir ve dosyalarımız kullanılamaz hale gelebilir. Böyle bir duruma girmekten sakınmak için öncelikle alışveriş, indirme ve gezinmelerimizi güvenilir web siteleri üzerinden yapmamız icap eder.

Bu tür istenmeyen bir duruma girmemiz halinde ise ComboFix programını kullanarak bilgisayarımızda bulunan kötü amaçlı yazılım ve virüsleri temizleyebiliriz. Ayrıca Combofix’in, flash bellek ve harici disk temizleme desteği sayesinde taşınabilir aygıtlarınızı da tarayıp zararlı yazılım ve virüslerden arındırabilirsiniz.

 

ComboFix’i Ücretsiz Kullanabilir Miyim?
ComboFix tamamen ücretsiz bir programdır. En güncel sürümünü indirip ücretsizce kullanabilirsiniz.

 

Yaygın Kötü Amaçlı Yazılımlar
virüs, truva atı (trojan horse), casus yazılım (spyware), solucan (worm), arka kapı (backdoor), telefon çevirici (dailer), mesaj sağanağı (spam), tarayıcı ele geçirme (browser hijacking), kök kullanıcı takımı (rootkit), korunmasızlık sömürücü (exploit), klavye takip sistemi (keylogger)

Örnek Görüntüler

virus temizleme programi yukle    guncel virus temizleme programi    virus temizleme programi kur

Tanıtım Videosu

İndirme Seçenekleri

Seçenek 1: İndir

Seçenek 2: İndir

 

Dilerseniz, diğer antivirüs programlarını da incelemek için, antivirüs programı indir isimli kategori sayfasını ziyaret edebilirsiniz.