Bu yazı, "20 Kasım 2018" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

VideoGet İndir


videoget video indirme programı indir

VideoGet İndir

 

Program’a Hızlı Bakış

Program: VideoGet

Platform: Bilgisayar

İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP+

Lisans: Deneme Sürümü

Tam Lisans Ücreti: 30$

Tür: Video İndirme Programı

Dil: Türkçe

Sürüm: v7.0.3

Geliştirici: Nuclear Coffee

Yayımcı: Nuclear Coffee

Kurulum Türü: Setup

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 10 MB

İndirme Seçenekleri: VideoGet

 

Genel Bakış

VideoGet Nedir?
VideoGet, pratik bir internetten video indirme programıdır. Sadece bu alanda geliştirilmiştir ve kullanımı oldukça kolay bir programdır. YouTube, Facebook, Twitter dahil olmak üzere, 750’nin üzerinden web siteden video indirmeyi desteklemektedir.

Ayrıca indirmek istediğiniz videoları çeşitli formatlara dönüştürerek indirme ve mp3 (müzik – şarkı) indirme özelliğine de sahiptir. Dünya genelinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Türkçe ve İngilizce de dahil olmak üzere, toplamda 24 dil seçeneğine sahiptir. Geliştiricisi ise Nuclear Coffee firmasıdır.

 

VideoGet Kullanarak Neler Yapabilirim?
VideoGet kullanarak popüler tüm sosyal medya ve video izleme sitelerinden ücretsiz olarak video veya mp3 indirebilirsiniz. Video dönüştürme özelliği sayesinde, indirmek istediğiniz videoları otomatik olarak avi, mp4, 3gp, mp3 gibi popüler formatlara dönüştürülmüş şekilde indirebilirsiniz. Ayrıca indirme işlemini başlatmadan önce, video – ses kalitesi, kare hızı gibi seçenekleri özelleştirebilirsiniz.

VideoGet’in desteklediği bazı popüler video siteleri: DailyMotion, Facebook, İzlesene, YouTube, Twitter, Vimeo

VideoGet’in desteklediği popüler bazı formatlar: 3gp, avi, mpeg1, mpeg2, wmv, flv, mp3

 

VideoGet’i Nasıl Kullanabilirim?
Öncelikle VideoGet’i indirip bilgisayarınıza yükleyin. Yükleme işlemini tamamladıktan sonra masaüstünde oluşan kısayola çift tıklayarak programı başlatın. Programı başlattıktan sonra indirmek istediğiniz videonun URL adresi kopyalayın ve VideoGet’in sol üst köşesinde bulunan artı simgesine tıklayıp URL adresini açılan alana yapıştırın. Ardından da inmesini istediğiniz videonun veya müziğin özelliklerini seçip indirme işlemini başlatın. Daha detaylı bir kullanım rehberine ihtiyacınız olursa aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

VideoGet’i Ücretsiz Kullanabilir Miyim?
Evet. VideoGet’in deneme sürümünü ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Fakat deneme sürümü sadece 20 adet indirme işlemiyle sınırlıdır. Bu sınıra ulaştıktan sonra programı kullanmaya devam etmek için 30$ ödeyip lisans satın almanız gerekir. Lisansı sadece bir defa alıp sınırsız süre ve sınırsız indirme işlemiyle ömür boyu kullanabilirsiniz.

 

Tanıtım Videosu

 

İndirme Seçenekleri

VideoGet – 32 Bit

VideoGet – 64 Bit

 

Diğer video indirme programlarını da incelemek ister misiniz?