Bu yazı, "29 Ağustos 2016" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

SnapTube VIP (Apk) İndir


SnapTube VIP (Apk) İndir

SnapTube VIP (Apk) İndir

Bilgiler

Program Adı : SnapTube

Program Dili : Türkçe & İngilizce

Program Türü : Dosya Paylaşım

Program Sürümü : v4.7.0.8547

İşletim Sistemi : Android 2.3.3 ve Üstü

Platform : Android

Crack : Gömülü

Dosya Türü : Zip

Dosya Boyutu : 5.78 MB

Zip Şifresi : www.saglamindir.net

Hakkında

Snaptube, android işletim sistemine sahip telefon ve tabletleriniz ile youtube, facebook, dailymotion, ınstagram, twitter, vimeo ve daha farklı birçok platformdan ücretsiz müzik ve video indirebileceğiniz mobil bir uygulamadır.

Bilgisayar yazılımlarının telefon yazılımlarına göre çok daha ilerde olduğu bu dönemde, insanlar müzik indirme, video indirme gibi işlemleri bilgisayardan yapıp telefona aktarıyor. Çünkü, bu şekilde hem daha hızlı hem daha güvenli işlem yapılabiliyor.

Ancak, müzik ve videoları indirdikten sonra telefona aktarmak isterken kimi zaman telefon, kimi zaman ara kablolar kimi zaman da bilgisayar kaynaklı problemler yaşanabiliyor ve bu işlemler eziyet haline gelebiliyor.

Artık android tabanlı cihazlar için hazırlanan, son derece gelişmiş olan bu uygulama ile, istediğiniz müzik ve videoları ücretsiz bir şekilde indirebileceksiniz. Hem hızlı hem de güvenli olan Snaptube, bilgisayara göre de daha pratik.

İndirmek istediğiniz müzik veya videoyu indirmeden önce oynatıp deneyebiliyor ve inecek olan dosyanın kalitesini belirleyebiliyorsunuz. Bu sayede isterseniz en yüksek kalitede müzik ve video indirip keyfini çıkarabilir, isterseniz de düşük kalitede indirme yapıp telefonunuzun alanından tasarruf edebilirsiniz.

Önemli bir konu olan indirme hızı ise son derece iyi. İndirme işlemlerini oldukça yüksek hızlarda yapıyor. Gayet modern bir arayüzü ve özelleştirilebilir ayarları bulunan uygulamamızın bu özelliklerinin yanı sıra Türkçe dil desteği de bulunuyor.

İndirme Linkleri

Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net