Bu yazı, "2 Haziran 2019" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Skype İndir


Skype İndir

Skype İndir

Adı: Skype

Dili: Türkçe & İngilizce

Türü: İletişim Programı

Sürümü: v8.46.0.60

Lisansı: Ücretsiz

Geliştiricisi: Skype Limited

İşletim Sistemi: Windows XP / 7 / 8 / 10

Platformu: Bilgisayar

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 60.5 MB

Genel Bakış

Skype, P2P (peer to peer) teknolojisini kullanan, internet tabanlı ücretsiz bir iletişim programıdır. Bu programı kullanan insanlar, dünyanın her yerinden ücretsiz olarak yazılı, sesli ve görüntülü iletişim kurabilmektedir.

Çoklu platform desteği (bilgisayar, telefon, tablet, televizyon, xbox, apple watch, android wear) sayesinde, cihaz farketmeksiniz insanlara iletişim için sayısız olanak sunmaktadır ve alanındaki en popüler programdır.

Peki neden Skype en popüler iletişim programı ünvanına sahip diye sorabilirsiniz Çünkü Skype, insanların dijital ortamda birbirleriyle iletişim kurabilmelerini pratik hale getiren onlarca özelliğe sahiptir ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda sürekli geliştirilmektedir.

Örneğin Skype kullanıcıları, boyutları ne olursa olsun birbirlerine dosya, fotoğraf ve video gönderebilmektedir. Bu özellikle birlikte, iletişimde veri alışverişi de yapılarak birçok iş daha pratik bir şekilde halledilebilmektedir.

Verebileceğimiz bir diğer örnek ise ekran paylaşımı özelliği; insanlar iletişim sırasında, cihazlarının ekran görüntüsünü karşı tarafla canlı olarak paylaşabilmektedir. Bu özellik de yine iletişimi bir adım öteye taşıma imkanı sunmaktadır.

Aynı zamanda cihazlardaki kamera ve mikrofonlar (mevcut ise) ile sesli ve görüntülü iletişim sağlanabilmekte ve toplantılar yapılabilmektedir. Yapılan dosya, ekran görüntüsü, ses ve görüntü alışverişlerinin kalitesi, internet bağlantılarının kalitesiyle doğru orantıdadır.

Skype ile düşük maliyetlere dünyanın her yerindeki cep telefonlarına ve sabit hatlara çağrı atılıp görüşme yapılabilmektedir. Bu özellik sayesinde, Skype kullanmayan bir insana bile ulaşıp onunla iletişim kurabilmek mümkündür.

Yine düşük maliyetlere cep telefonlarına mesaj atabilme özelliği de bulunmaktadır. Aynı zamanda bir Skype kullanıcısı, Skype’a kaydolup özel bir numara alarak, birçok ülkedeki cep telefonlarından direkt olarak çağrı alabilmektedir.

Örnek Görüntüler

Ücretsiz Skype    Skype Programı    Güncel Skype

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Skype 8.46.0.60: İndir

Skype Windows 10: İndir

Skype Classic: İndir

İsterseniz windows etkinleştirme programı olan kmspico indir yazılımını indirebilirsiniz.