Bu yazı, "27 Eylül 2018" tarihinde yazıldı ve "

Oyun İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Silkroad İndir


silkroad oyunu indir

Silkroad İndir

Hızlı Bakış

Ad: Silkroad Online

Çıkış Tarihi: 1 Ekim 2005

Platform: Bilgisayar

İşletim Sistemi: Microsoft Windows

Lisans: Ücretsiz

Tür: MMORPG Oyunları

Dil: İngilizce

Sürüm: v1.527

Ek Paket: Bulunmuyor

Geliştirici: Joymax

Yayımcı: Joymax

Kurulum Türü: Setup

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 1.48 GB

İndirme Seçenekleri: Joymax

Genel Bakış

Silkroad Online Nedir?
Silkroad Online, Joymax şirketi tarafından geliştirilen ücretsiz bir pvp oyunudur. İlk olarak 1 Ekim 2005 tarihinde piyasaya sürülmüştür.

 

Silkroad Online’nın Hikayesi Nedir?
Oyunun ismini oluşturan “Silk” ve “Road” kelimeleri, İpek Yolu anlamına gelmektedir. İpek Yolu ise Çin’den başlayarak Anadolu’ya ve buradan da Avrupa’ya kadar uzanan, tarihteki en eski ticaret yollarından biridir.

Silkroad Online da her ne kadar online pvp türünde bir oyun olsa da, oyundaki en büyük gelir kaynaklarından biri İpek Yolu ticaretidir. İpek Yolu’nu kullanmak üzere bir şehirden bir şehire kervanla mal taşıyarak ticaret yapılmaktadır. Oyun dilinde buna kervancılık denmektedir.

Kervancılıkta aslolan, İpek Yolu üzerinden malları uzak bir diyara taşırken, diğer oyuncuların gelip kervanınızı indirip mallarını çalmasını engellemektir. Bunun için de karakterinizi yeteri kadar güçlendirmiş olmalı ve oyundaki arkadaşlarınızla iş birliği yapmalısınız.

 

Silkroad Online Nasıl Oynanır?
Silkroad’a başlamak için öncelikle bu bağlantıya tıklayıp açılan adresten “SIGN UP” butonuna tıklayarak oyuna üye olmanız gerekiyor. Oyuna üye olduktan sonra oyunu indirip üyeliğinizle giriş yapıyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra karakterinizi oluşturup oyuna başlıyorsunuz.

Oyuna başladıktan sonra ise Silkroad’ın sonsuz dünyasına giriş yapmış oluyorsunuz. Karakterinizi güçlendirmek (seviye atlatmak) için kasılmanız (yaratık öldürmeniz) gerekiyor. Bu yaratıkları öldürdükten sonra yere düşen para ve işinize yarayabilecek diğer malzemeleri toplayarak karakterinizi daha da geliştiriyorsunuz.

Devamında ise oyun akıp gidiyor. Silkroad bir açık dünya oyunudur. Oyunda yapabileceğiniz sayısız şey vardır. Siz nereye giderseniz oyun ona göre gelişir.

 

Silkroad Online’nı Ücretsiz Oynayabilir Miyim?
Evet. Silkroad Online ücretsiz bir oyundur. Oyunu bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra hiçbir ücret ödemeden dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Gereksinim Seviyesi: Düşük

İşletim Sistemi: Windows 2000+

İşletim Sistemi Mimarisi: 32 – 64 Bit

İşlemci: Bir Çekirdek – 800 MHz+

Bellek: 256 MB+

Ekran Kartı: 128 MB – DX9 – 3D+

Disk Alanı: 4 GB+

Örnek Görüntüler

ucretsiz silkroad indir    ucretsiz silkroad yukle    silkroad online kur

Tanıtım Videosu

İndirme Seçenekleri

Joymax

 

Silkroad Online benzeri online oyunları incelemek ister misiniz?