Bu yazı, "13 Şubat 2014" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Orjinal Adobe PhotoShop CS5 Extended Full Türkçe İndir


Orjinal Adobe PhotoShop CS5 Extended Full Türkçe İndir

Orjinal Adobe PhotoShop CS5 Extended Full Türkçe İndir

bilgi

Adobe Photoshop® CS5  , profesyonel bir çizim – shop programıdır . Adobe PhotoShop Adobe şirketinin bu denli büyük olmasında büyük rol oynayan yazılımlardan bir tanesidir . Her yeni çıkan sürümünde daha çok gelişen Adobe PhotoShop dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır . Çoklu dil desteği sayesinde birçok dilde kullanılmaktadır . Adobe PhotoShop ile profesyonel bir şekilde resimlerin üzerinde oynayabilir ve düzenleyebilirsiniz . Ayrıca 3D logo ve resimler yapabilir çizimlerinizi geliştirebilirsiniz . Kullanışlı arayüzü ile zorlanmadan ve her geçen gün gelişerek Adobe PhotoShop programını kullanabilirsiniz .

 

Sıra Dışı Boyama Efektleri Yeni ;
Tuval üzerinde renk karışımı olanağı veren Karıştırıcı Fırça; gerçeğe benzer, dokulu fırça darbeleri oluşturmanızı sağlayan Kıl Fırça İpuçları; ekran üzeri renk seçicisi ve diğer araçlarla doğal ve gerçekçi boyama efektleri elde edin.

 

İçerik Duyarlı Dolgu Yeni ;
Tüm görüntü ayrıntıları ve nesneleri kaldırıp İçerik Duyarlı Dolgunun geride kalan boşluğu sihirli bir şekilde nasıl doldurduğunu izleyin. Bu çığır açıcı teknoloji aydınlatma, ton ve paraziti eşleştirerek kaldırılan içeriğin hiç yokmuş gibi görünmesini sağlar.

 

Kolaylaştırılan Karmaşık Seçimler Yeni ;
İyileştirme, birleştirme veya mizanpaja yerleştirme için saç gibi karmaşık görüntü öğelerini kolayca seçin. Seçim kenarları etrafındaki arka plan rengini ortadan kaldırın ve yeni iyileştirme araçları ile seçim kenarlarını otomatik olarak değiştirin ve maskeleri mükemmelleştirin.

 

Kukla Çarpıt Yeni ;
Tasarımlarınız için benzersiz, yeni görünümler oluşturmak için grafik, metin veya görüntü öğelerini düzgün biçimde çarpıtın veya uzatın.

 

Yüksek Kaliteli HDR Görüntüleme Gelişmiş ;
Benzersiz bir hız, kontrol ve doğrululukla fotoğraf gerçekliğinde veya gerçeküstü HDR görüntüleri oluşturun. Otomatik hayalet giderme ve ton eşleştirme ile ayarlamalarda daha fazla kontrol sayesinde şimdiye kadarki en iyi sonuçları alın ve hatta tek pozlamalı fotoğraflara HDR görünümü kazandırın.

 

Verimli İş Akışı Gelişmiş ;
Photoshop kullanıcıları tarafından talep edilen onlarca özellik ve geliştirme sayesinde verimlilik ve yaratıcılık geliştirmelerinin keyfini çıkarın. Görüntüleri otomatik olarak düzleştirin, renkleri bir ekran üzeri renk seçicisinden seçin, birçok katmanın opaklığını tek seferde ayarlayın ve çok daha fazlasını gerçekleştirin.

 

Daha İyi Ortam Yönetimi Gelişmiş ;
Daha esnek toplu adlandırma ile ortamları kolayca yönetin ve Photoshop Extended içindeki özelleştirilebilir Adobe Mini Bridge panelini kullanarak çalıştığınız bağlamda varlıklarınıza erişin.

 

Kod Yazmadan Etkileşimli İçerik Tasarlayın ;
Çalışmaya Photoshop Extended uygulamasında oluşturulan resimle başlayın, bu resmi Adobe Flash® Catalyst™ uygulamasına aktarın ve resmi etkileşimli bir prototip veya Adobe Flash Player’da görüntülenecek tamamlanmış bir içerik olarak teslim edin.

 

Adobe Repousse İle 3D Yükseltmeleri Yeni ;
Adobe Repoussé teknolojisi ile tüm katman, seçim, yol veya katman maskelerinden 3D logolar ve resimler oluşturun. Tasarımlarınızı bükün, döndürün, yükseltin, eğin ve şişirin.

 

İleri Teknoloji Ham Görüntü İşleme Gelişmiş ;
Adobe Photoshop Camera Raw 6 eklentisini kullanarak renk ve ayrıntıları korurken görüntü parazitini zarar vermeden giderin; dijital fotoğrafların daha doğal görünmesi için gren ekleyin; kırpma sonrası vinyet oluşturma sırasında daha fazla kontrol sağlayın ve çok daha fazlasını gerçekleştirin.

 

Geliştirilmiş 3D Gerçekçiliği Ve Zengin Malzemeler Yeni ;
Kolay gölge oluşturma, görüntü tabanlı ışıklar ve cam ve krom gibi malzemelerle 3D nesneleri ve tasarımları geliştirin. Alan derinliği için mesafeyi ayarlayarak 3D sahnenizdeki farklı odak noktalarını keşfedin.

 

Platformlar Arasında Daha Hızlı Performans Gelişmiş ;
Platformlar arası 64 bit desteğinin avantajlarından yararlanarak günlük görüntüleme işlerini hızlandırın ve çok büyük görüntüleri 10 kata kadar daha hızlı işleyin. (Mac OS, Microsoft® Windows® 7 veya Windows Vista® 64 bitlik sürümüyle birlikte 64 bit uyumlu bilgisayar gerektirir. Gerçek performans RAM miktarı, sürücü türleri ve diğer etkenlere göre değişiklik gösterir.

 

sistem gereksinimi

İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Ekran Kartı : 256 MB
İşlemci : 1.4 Ghz
RAM : 1 GB
HDD : 2 GB

indir
Seçenek 1: İndir

Seçenek 2: İndir