Bu yazı, "2 Temmuz 2017" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Opera İndir


Opera İndir

Opera İndir

Bilgiler

Program Adı : Opera

Program Dili : Türkçe & İngilizce

Program Türü : Web Tarayıcı

Program Sürümü : v46.0.2597.32

İşletim Sistemi : Windows XP-10

Platform : PC

Crack : Gerektirmiyor

Dosya Türü : Exe

Dosya Boyutu : 36.9 MB

Rar Şifresi : www.saglamindir.net

Hakkında

Opera, piyasada alternatif olarak bilinen, ancak alanında oldukça başarılı olan bir web tarayıcısıdır. İlk olarak 1995 senesinde piyasaya sürülen Opera, oldukça ilgi görmüş ve bu ilgi beraberinde gelişimini günümüze kadar sürdürmüştür. Büyüyen kullanıcı kitlesi ile birlikte de ilerlemeye devam etmektedir.

Diğer web tarayıcılarına nazaran, alanında hızı ve hafifliği ile bilinmektedir. Bu da Opera’yı tercih etme konusunda birçok insan için yeterli olmaktadır. Bunun yanı sıra, gelişmiş diğer özellikleri ile de günümüzde beklentileri karşılayan, hatta çok daha fazlasını verebilen bir web tarayıcısı konumundadır.

Bu özelliklerden başlıcalarına değinmek gerekirse, içerisinde barındırdığı gelişmiş reklam engelleyici, pil gücü tasarrufu, ücretsiz dahili vpn, kaydırılabilir video özelliği, tüm cihazlarda gerçek zamanlı senkronizasyon, turbo modu, yüzlerce eklenti ve dahası…

Bu özellikler bağlamında, daha güvenli ve daha hızlı bir internet deneyimi vadeden Opera, web’deki sahtekarlıklardan ve kötü amaçlı yazılımlardan da korunmanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca, dahili reklam engelleyicisi sayesinde, her tarafta beliren rahatsız edici reklamlardan da sizi kurtarmaktadır.

Taşınabilir olmaları ve daha az alan kaplamaları sebebi ile günümüzde kullanımları gittikçe yaygınlaşan laptoplar ve diğer taşınabilir cihazlar için geliştirilen, Opera’nın yeni güç tasarrufu moduna değinmeden olmaz. Bu özelliği ile Opera, taşınabilir cihazların pil ömrünü %50’ye kadar uzatmayı vadetmektedir.

Veri sıkıştırma yöntemi ile çalışan ve bir diğer önemli özellik olan “Opera Turba Modu” özelliği de, daha kararlı ve hızlı web sayfaları sağlamak için komutanız altındadır. Bu mod sayesinde, web sayfaları üzerinde bir tür optimizasyon yapan Opera, web sayfalarını daha düşük boyutlar ile size sunmaktadır.

Bu kısma kadar olan incelememizden de anlıyoruz ki, Opera Software, web tarayıcı alanında bir hayli iddialı. Sadece bu özellikler ile kalmayıp kişiselleştirme üzerine de yoğun çalışmalar yapan Opera Software, tarayıcınızı kişiselleştirebilmeniz için mağazasında yüzlerce eklenti bulundurmaktadır.

Siz de diğer internet tarayıcılarına göz atmak isterseniz, “Web Tarayıcıları” isimli sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İndirme Linkleri

Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : Bulunmuyor