Bu yazı, "10 Şubat 2019" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Mozilla Firefox İndir


Mozilla Firefox İndir

Mozilla Firefox İndir

Program’a Hızlı Bakış

Program: Mozilla Firefox

Platform: Bilgisayar

İşletim Sistemi: Microsoft Windows Xp ve üzeri

Lisans: Ücretsiz

Tür: Web Tarayıcısı

Dil: Türkçe

Sürüm: v65.0

Geliştirici: Mozilla

Yayımcı: Mozilla

Kurulum Türü: Setup

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 42 MB

İndirme Seçenekleri: Direk İndirme

Genel Bakış

Mozilla firefox, 2004 yılından bu yana geliştirilen açık kaynaklı bir internet tarayıcısıdır ve amacı insanlara daha kaliteli bir internet deneyimi sunmaktır. Kar amacı gütmeyen ve gizlilik konusunda en güvenilir internet şirketi seçilen Mozilla tarafından geliştiriliyor.

Güvenli ve hızlı gezinmenin yanı sıra yeni özellikleri ile de farklı bir web deneyimi yaşatıyor. Bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan son hız testlerinde rakiplerini geride bırakmayı başardı. Bu da internet tarayıcıları arasındaki rekabeti bir hayli arttırmış durumda. Web tarayıcımızın özelliklerine değinecek olursak;

Bazen işlerimizden dolayı bazen de özel araştırmalarımızdan dolayı internet ortamında yaptığımız araştırma ve gezintilerin geçmişte görünmesinden rahatsız olabiliriz. Bu durumda imdadımıza yetişen mozilla firefox sayesinde, hemen bir gizli sekme açıp arkamızda en ufak bir iz bile bırakmadan internette gezinebiliriz.

Öte yandan teknoloji git gide ilerliyor. Ve artık, laptoplar, akıllı telefonlar, tabletler… İhtiyacımıza göre farklı birçok cihaz kullanabiliyoruz. Mozilla firefox’taki sync (senkronizasyon) özelliği sayesinde hesabımızı tüm cihazlarımızda eşitleyerek kişisel verilerimize her yerden ulaşabiliyoruz.

Bunların yanı sıra ne zaman yeni bir uygulama kullansak, o uygulamanın ayarlarına ve kullanımına ayak uydurmaya çalışıyoruz ve bu her seferinde biraz zaman alıyor. Ancak, mozilla firefox kullanırken bunun tam askine, patron uygulama değil kullanıcı oluyor. Kişiselleştirilebilir ayarları sayesinde: kullanıcı tarayıcıya değil, tarayıcı kullanıcıya ayak uyduruyor.

Mozilla Firefox Nasıl İndirilir?
Mozilla Firefox internet tarayıcısının kurulumu çok kolaydır. En altta bulunan indirme bağlantılarından bilgisayarınıza uygun olan 32 bit veya 64 bit seçeneklerini seçebilirsiniz. Yükleme işlemini yaptıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne firefox simgesi gelecektir. Buradaki simgeye çift tıklayarak açabilirsiniz. Mozilla firefox web tarayıcınız ile hızlı ve güvenilir bir şekilde internette gezinmeye başlayabilirsiniz.

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Mozilla Firefox 32 bit indir

Direk İndirmeİndir

Mozilla Firefox 64 bit indir

Direk İndirmeİndir

Rar Şifresi : Bulunmuyor

Saglamindir’de yer alan dünyada en çok kullanılan hızlı ve güvenilir web tarayıcısı Google Chrome indir sayfasını inceleyip kullanabilirsiniz.