Bu yazı, "2 Temmuz 2017" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Mozilla Firefox İndir


Mozilla Firefox İndir

Mozilla Firefox İndir

Bilgiler

Program Adı : Mozilla Firefox

Program Dili : Türkçe & İngilizce

Program Türü : Web Tarayıcı

Program Sürümü : v54.0.1

İşletim Sistemi : Windows XP-10

Platform : PC

Crack : Gerektirmiyor

Dosya Türü : Exe

Dosya Boyutu : 48.9 MB

Rar Şifresi : Bulunmuyor

Hakkında

Mozilla firefox, 2004 yılından bu yana geliştirilen açık kaynaklı bir internet tarayıcısıdır ve amacı insanlara daha kaliteli bir internet deneyimi sunmaktır. Kar amacı gütmeyen ve gizlilik konusunda en güvenilir internet şirketi seçilen Mozilla tarafından geliştiriliyor.

Güvenli ve hızlı gezinmenin yanı sıra yeni özellikleri ile de farklı bir web deneyimi yaşatıyor. Bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan son hız testlerinde rakiplerini geride bırakmayı başardı. Bu da internet tarayıcıları arasındaki rekabeti bir hayli arttırmış durumda. Web tarayıcımızın özelliklerine değinecek olursak;

Bazen işlerimizden dolayı bazen de özel araştırmalarımızdan dolayı internet ortamında yaptığımız araştırma ve gezintilerin geçmişte görünmesinden rahatsız olabiliriz. Bu durumda imdadımıza yetişen mozilla firefox sayesinde, hemen bir gizli sekme açıp arkamızda en ufak bir iz bile bırakmadan internette gezinebiliriz.

Öte yandan teknoloji git gide ilerliyor. Ve artık, laptoplar, akıllı telefonlar, tabletler… İhtiyacımıza göre farklı birçok cihaz kullanabiliyoruz. Mozilla firefox’taki sync (senkronizasyon) özelliği sayesinde hesabımızı tüm cihazlarımızda eşitleyerek kişisel verilerimize her yerden ulaşabiliyoruz.

Bunların yanı sıra ne zaman yeni bir uygulama kullansak, o uygulamanın ayarlarına ve kullanımına ayak uydurmaya çalışıyoruz ve bu her seferinde biraz zaman alıyor. Ancak, mozilla firefox kullanırken bunun tam askine, patron uygulama değil kullanıcı oluyor. Kişiselleştirilebilir ayarları sayesinde kullanıcı tarayıcıya değil, tarayıcı kullanıcıya ayak uyduruyor.

İndirme Linkleri

Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : Bulunmuyor