Bu yazı, "18 Mart 2014" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Microsoft Office Pro Plus 2013 SP1 VL Full İndir


Microsoft Office Pro Plus 2013 SP1 VL Full İndir

Microsoft Office Pro Plus 2013 SP1 VL Full İndir

bilgi

Microsoft office, profesyonel bir veri tutma ve ofis programıdır. Okullarda, işletmelerde, ofislerde veya evlerde sıklıkla kullanılır. Microsoft, bu sürümü ile görsel anlamda birçok değişikliğe gitmiş. Daha sade ve daha kullanışlı bir arayüz tasarlamış. Eski microsoft office sürümlerini kullanmakta zorluk yaşayanlar, bu sürüm ile daha rahat olacaklar.

Bunun yanı sıra günümüzde popülerliği hızla artan bulut dosya paylaşım sistemi, microsoft tarafından göz ardı edilmemiş. Microsoft office 2013, onedrive ile tam uyum içerisinde çalışıyor. Bu sayede hazırladığınız dosyaları hem güvenilir hemde hızlı bir şekilde paylaşabileceksiniz.

Onedrive bulut sistemine sakladığınız dosyalarınıza internetinizin olduğu her yerden erişebiliyorsunuz ve bu dosyalar asla silinmiyor. Günümüzde popüler bir şekilde kullanılan dokunmatik cihazları da unutmayan microsoft, office 2013’ü bu cihazlarla tam uyumlu biçimde tasarladı.

Microsoft Office 2013 İçeriği;
access, excel, infopath, lync, onedrive iş, onenote, outlook, powerpoint, publisher, visio görüntüleyici, word, project, visio

Tanıtım Videosu

indir
Seçenek 1: İndir

Seçenek 2: İndir