Bu yazı, "21 Kasım 2018" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Hotspot Shield İndir


hotspot shield yasakli sitelere giris programi indir

Hotspot Shield İndir

 

Program’a Hızlı Bakış

Program: Hotspot Shield

Platform: Bilgisayar

İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP+

Lisans: Ücretsiz

Tür: Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Dil: Türkçe

Sürüm: v7.15

Geliştirici: AnchorFree

Yayımcı: AnchorFree

Kurulum Türü: Setup

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 18.4 MB

İndirme Seçenekleri: Direkt İndirme

 

Genel Bakış

Hotspot Shield Nedir?
Hotspot Shield, AnchorFree şirketi tarafından geliştirilip dağıtılan, VPN (Virtual Private Network – Sanal Özel Ağ) tabanlı, ücretsiz olarak çevrimiçi gizlilik ve güvenlik sağlayan bir proxy (vekil sunucu) programıdır. Ülkemizde daha çok yasaklı (engelli) sitelere giriş programı olarak bilinmekte ve bu amaçla kullanılmaktadır.

Dünya genelinde oldukça yaygın bir programdır. Öyle ki, Windows işletim sisteminde en çok kullanılan 10 uygulamadan biridir. Türkçe ve İngilizce de dahil olmak üzere, çeşitli dil seçeneklerine sahiptir.

 

Hotspot Shield Kullanarak Neler Yapabilirim?
Hotspot Shield sunucuları, sizin bilgisayarınız ve bağlanmak istediğiniz ağlar arasında bir vekil sunucu (proxy) görevi görür. Bu sayede, IP adresiniz gibi özel bilgilerinizi web sitelerden, yazılımlardan, servis sağlayıcılardan veya kişilerden gizleyerek internete anonim olarak erişmenizi sağlar. Böylece, internete gizli ve güvenli bağlanmanızı sağlarken, yasaklı (engelli olan, erişemediğiniz siteler) tüm sitelere de erişmenizi sağlar.

 

Hotspot Shield’ı Nasıl Kullanabilirim?
Hotspot Shield için yukarıda yazdıklarım kafanızı karıştırmasın. Gelişmiş bir program ve arka planda detaylı işlemler yapıyor olabilir. Fakat kullanıcı tarafındanki arayüzü ve kullanımı gayet basittir. Programı indirip bilgisayarınıza yüklerseniz ve bir tıklamayla aktif edersiniz. Hepsi bu. Türkçe dil desteği de bulunduğundan dolayı, kullanırken kafanız karışmayacaktır.

 

Önemli Not
Programı bilgisayarınıza yükledikten sonra güncellemeleri denetlemeyi ve güncelleme varsa en son sürümüne yükseltmeyi unutmayın. Bu, daha güvenli ve daha hızlı bir Hotspot Shield deneyimi yaşamanız için faydalı olabilir.

 

Hotspot Shield’ı Ücretsiz Kullanabilir Miyim?
Evet. Hotspot Shield ücretsiz bir programdır. Ücretsiz olarak indirip bilgisayarınıza yükleyebilir, sınırsız süreyle kullanabilirsiniz.

 

Tanıtım Videosu

 

İndirme Seçenekleri

Direkt İndirme