Bu yazı, "21 Kasım 2018" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Free Instagram Download İndir


instagram video ve foto indirme programı indir

Free Instagram Download İndir

 

Program’a Hızlı Bakış

Program: Free Instagram Download

Platform: Bilgisayar

İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP SP3+

Lisans: Ücretsiz

Tür: Instagram’dan Video ve Fotoğraf İndirme Programı

Dil: Türkçe

Sürüm: v2.1.31

Geliştirici: Digital Wave Ltd.

Yayımcı: Digital Wave Ltd.

Kurulum Türü: Setup

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 32 MB

İndirme Seçenekleri: Direkt İndirme

 

Genel Bakış

Free Instagram Download Nedir?
Free Instagram Download, Instagram’daki video ve fotoğrafları dönüştürüp indirebileceğiniz bir bilgisayar programıdır. Digital Wave Ltd. şirketi tarafından geliştirilmektedir. Instagram’dan video ve fotoğraf dönüştürüp indirmek için kullanabileceğiniz en pratik programlardan biridir. Türkçe ve İngilizce de dahil olmak üzere, toplamda 22 dil seçeneğine sahiptir.

 

Free Instagram Download Kullanarak Neler Yapabilirim?
Free Instagram Download kullanarak, Instagram’dan istediğiniz video ve fotoğrafları pratik ve hızlı bir şekilde dönüştürerek bilgisayarınıza indirip kaydedebilirsiniz. Digital Wave Ltd. şirketi, programa bir kullanıcıya ait tüm paylaşımları (video ve fotoğrafları) indirebilme özelliği de eklemek için çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Free Instagram Download’ı Nasıl Kullanabilirim?
Öncelikle Free Instagram Download programını bilgisayarınıza indirip yükleyin. Daha sonra masaüstünde oluşan kısayol üzerinden programı başlatın. İndirmek istediğiniz Instagram video ve fotoğraflarının URL adreslerini teker teker kopyalayıp programın sol üst köşesindeki “Yapıştır” butonuna tıklayarak panoya yapıştırın. Son olarak da “İndir” butonuna tıklayarak panoya yapıştırmış olduğunuz video ve fotoğrafları dönüştürüp bilgisayarınıza indirin. Görsel bir kullanım rehberine de ihtiyaç duyarsanız, aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

Free Instagram Download’ı Ücretsiz Kullanabilir Miyim?
Evet. Free Instagram Download ücretsiz dağıtılan bir programdır. Hiçbir ücret ödemeden bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

 

Tanıtım Videosu

 

İndirme Seçenekleri

Direkt İndirme

 

YouTube platformu üzerinden de video indirmeye ihtiyacınız olursa, ücretsiz YTD Video Downloader programını kullanmanızı tavsiye ederim.