Bu yazı, "30 Kasım 2018" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Facebook İndir


facebook uygulamasi indir

Facebook İndir

 

Program’a Hızlı Bakış

Program: Facebook

Platform: Bilgisayar

İşletim Sistemi: Microsoft Windows 10+

Lisans: Ücretsiz

Tür: Windows İçin Facebook Uygulaması

Dil: Türkçe

Sürüm: v1.3.0.9

Geliştirici: Facebook Inc.

Yayımcı: Facebook Inc.

Kurulum Türü: Setup

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 437 MB

İndirme Seçenekleri: Microsoft Mağazası

 

Genel Bakış

Facebook Uygulaması Nedir?
Facebook uygulaması, Facebook Inc. tarafından geliştirilen bir Windows yazılımıdır. Windows tabanlı işletim sisteminizde daha hızlı ve daha verimli bir Facebook deneyimi yaşamanız için geliştirilmektedir. Toplamda 500 megabayt’a yakın boyutuyla, Windows için derinlemesine optimize edilmiştir. Türkçe de dahil olmak üzere, popüler birçok dili desteklemektedir.

 

Facebook Uygulaması’nı Kullanarak Neler Yapabilirim?
Windows tabanlı işletim sisteminiz için Facebook uygulamasını kullanarak daha hızlı, daha verimli ve daha güvenli bir Facebook deneyimi yaşayabilirsiniz. İşletim sisteminiz için optimize edilmiş ve düzenli olarak güncellenen bir uygulama olduğundan dolayı, Facebook deneyiminizi en iyi hale getirecektir.

Şöyle ki: Facebook’a daha hızlı erişim, Facebook hesabınıza daha hızlı giriş, Facebook üzerinden daha güvenli alışveriş, geliştirilmiş arayüz sayesinde daha düzenli ve daha keyifli yayın akışı…

 

Facebook Uygulaması’nı Nasıl Kullanabilirim?
Facebook uygulamasını bilgisayarınıza indirip yükledikten sonra Windows’un arama motoruna “Facebook” kelimesini aratarak uygulamayı başlatabilirsiniz. Bu aşamadan sonra uygulamanın Türkçe ve basit arayüzü sizi yönlendirecektir. Aşağıdaki video da uygulama ile ilgili size fikir verebilir.

 

Facebook Uygulaması’nı Ücretsiz Kullanabilir Miyim?
Evet. Facebook uygulaması, Facebook’un Microsoft Windows için geliştirdiği ücretsiz bir uygulamadır. Hiçbir ücret ödemeden bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

 

Tanıtım Videosu

 

İndirme Seçenekleri

Microsoft Mağazası

 

Eğer Facebook’u uygulama üzerinden değil de bir web tarayıcı üzerinden kullanmak isterseniz, en iyi web tarayıcı olan Google Chrome‘u kullanmanızı tavsiye ederim.