Bu yazı, "16 Kasım 2014" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Eset Nod32 Smart Security 9.0.3 Full Türkçe İndir


Eset Nod32 Smart Security 9.0.3 Full Türkçe İndir

Eset Nod32 Smart Security 9.0.3 Full Türkçe İndir

bilgi

Eset nod32 smart security, bilgisayar sistemini kötü niyetli kişilere ve yazılımlara karşı koruyan güçlü bir antivirüs programıdır. İnternet ortamında gezinirken kötü amaçlı herhangi bir siteye giriş yapıldığı anda bilgisayara virüs bulaşabilir veya kimlik avı ile kişi bilgileri alınabilir.

Bunların yanı sıra hack girişimleri ile bilgisayar uzaktan kontrol edilebilir. Bu tür tehlikelerden korunmak için ideal güvenlik programlarından bir tanesi olan eset smart security ile her şey kontrol altında diyebiliriz. En düşük sistem kaynağı ile maximum koruma hedefleyen eset, kişisel güvenlik duvarı ile internet bağlantısını da tam anlamıyla koruma altına alıyor.

Eset Nod32 Smart Security 9 Özellikleri;
windows 10 uyumluluğu, antivirüs, antispyware, kimlik avı koruması, cihaz kontrolü, oyun modu, bulut destekli tarama, exploit engelleyici, düşük kaynak tüketimi, otomatik güncelleme, bankacılık koruması, ödeme sistemleri koruması, anti thief (hırsız), botnet koruması, kişisel güvenlik duvarı, ebeveyn kontrolü, antispam, telefon koruması, tablet koruması, mac koruması, linüx koruması…

indir
Link 1 : İNDİR

Link 2 : İNDİR

Link 3 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net

 
Öneri: İsterseniz Orjinal McAfee Internet Security 2020 Antivirus Lisansını çok ucuz fiyata satın alabilirsiniz.
Açılışa Özel fiyatlarla Sağlamindir Güvencesiyle alabillirsiniz

 

  Orjinal McAfee Internet Security 2020 Antivirus Lisans Anahtarı – 39,90 TL