Duyuru Bölümü


Duyuru Bölümü

Merhabalar,

Yıllardan beri sizlere verdiğimiz hizmeti, ilk günkü tutkumuzdan ödün vermeden devam ettirdik ve bundan sonra da hizmet kalitemizi artırmak için çok çalışıp, aynı tutku ile hizmet vermeye devam edeceğiz.

Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmemiz için, finansal açıdan da daha iyi bir konuma gelmemiz gerekiyor. Biz bu başarıyı yakalayarak, sizlere verdiğimiz hizmetin kalitesini çok daha ileriye taşımak istiyoruz.

“Sağlamindir Ailesi” olarak, hep birlikte sitemize destek olmalıyız ve Sağlamindir’in hizmet kalitesini daha da ileriye taşımak için el ele vermeliyiz.

Bu hedefimiz için, tüm içeriklerimize ekstra olarak turbobit linki ekledik. Bu bağlamda, Sağlamindire ait herhangi bir turbobit linkine veya aşağıda bulunan linke tıklayıp premium üyelik satın alarak, finansal açıdan Sağlamindire destek olabilirsiniz.

Turbobit üzerinden aldığınız premium üyelik ile, sadece Sağlamindire finansal açıdan destek olmakla kalmayıp, bundan sonraki indirmelerinizi de turbobit ile çok daha hızlı ve sorunsuz yapabileceksiniz.

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederiz, sağlıcakla kalın.

Turbobit Linkimiz