Bu yazı, "21 Aralık 2013" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Cfosspeed 10 Full Türkçe İndir


Cfosspeed 10 Full Türkçe İndir

Cfosspeed 10 Full Türkçe İndir

Program Bilgileri

Cfosspeed, internet bağlantınızı hızlandırmak için geliştirilmiş profesyonel bir programdır. Bu program veri transferi arasındaki gecikmeyi minimuma düşürür, böylelikle internet bağlantınız gözle görülür derecede hızlanır. DSL ayarlarınızı en iyileyerek daha kararlı bir internet bağlantınızın olmasına yardımcı olur.

Cfosspeed trafik düzenleme teknolojisi, önemli paket türlerinin sayılarını algılıyor ve onlara öncelik sağlayarak internet trafiğinin düzgün işlemesini sağlıyor, bu da kısmi olarak düşük ping sürelerini mümkün kılıyor. 

Bu yöntem sadece web gezintisi ve karşıdan yüklemeleri hızlandırmakla kalmıyor, online oyunlarda oldukça büyük avantajlar sağlıyor ve bant genişliğinizi en iyiliyor. Ayrıca bilgisayarınıza gelen ve bilgisayarınızdan giden paketleri görmenize olanak sağlıyor. Bilgisayarı kasmadan sistemle %100 uyumlu bir şekilde çalışıyor.

Çoklu dil desteği ve kullanışlı arayüzü ile zorlanmadan kullanmanıza olanak sağlıyor. Sizde bu program sayesinde artık daha kararlı ve daha hızlı bir internet bağlantısına sahip olabilirsiniz.

Programın İndirme Linkleri
Seçenek 1: İndir

Rar Şifresi: saglamindir.net