Bu yazı, "5 Ocak 2014" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Backlink Speed 2.4 Full İndir


Backlink Speed 2.4 Full İndir

Backlink Speed 2.4 Full İndir

Program Bilgileri

Backlink speed, otomatik olarak sosyal imleme ve backlink üretimi yapan bir programdır. Arama motorlarının çok sevdiği sosyal imleme ve backlinkler, sitenizin zirveye ulaşması yolunda çok büyük rol oynuyor. Ürettiğiniz her sosyal imleme ve backlink, sitenizi arama motorlarında bir adım ileriye taşıyor.

Arama motorlarının yanı sıra alexa dünya ve alexa ülke sıralamasında da sitenizi daha ön plana taşıyor. Doğal olarak sitenize giren ziyaretçi sayısı artıyor ve siteniz değer kazanıyor. Add butonuna tıklayıp sitenizi ekledikten sonra submit butonuna tıklayarak üretimi başlatabilirsiniz.

Üretim işlemi tamamlandıktan sonra yüzlerce backlink ve sosyal imleme kazanmış oluyorsunuz. İşlem sonunda programın oluşturduğu üretim raporunu inceleyip, yapılan işlemler hakkında bilgi edinebiliyorsunuz. Ancak unutmayın, aynı gün içerisinde çok fazla backlink ve sosyal imleme üretimi yapmak, arama motorları tarafından spam olarak algılanabilir.

Bu da sitenizin arama motorları tarafından kötü amaçlı bir site olarak algılanıp sıralamada düşmesine sebebiyet verebilir. Her şeyin fazlası zarar, sosyal imleme ve backlink üretimini farklı günlerde, farklı periyotlar halinde yaparak en sağlıklı sonuçları elde edebilirsiniz.

Programın İndirme Linkleri
Seçenek 1: İndir

Rar Şifresi: www.saglamindir.net