Bu yazı, "19 Mart 2014" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Ashampoo Unınstaller 5.4 Full Türkçe İndir


ashampoo unınstaller

Ashampoo Unınstaller 5.4 Full Türkçe İndir

bilgi

Ashampoo UnInstaller , bilgisayarınızdan kaldırmakta güçlük çektiğiniz programları kaldırmak için size kolay bir çözüm sunan bir program kaldırma aracıdır.Windows’un kendi program kaldırma arayüzü genelde ihtiyacımızı karşılasa da bu arayüzün bazen yetersiz kaldığı durumlar olabilmektedir. Özellikle eski Windows sürümlerinde yüklü programların listelendiği bölümde kaldırılacak program için arama yapamıyor oluşumuz eğer bilgisayarımızda çok sayıda program yüklüyse can sıkabilir. Bunun yanında bilgisayarımıza sızan bazı kötü amaçlı yazılımlar Windows’un kendi program kaldırma arayüzüne erişimi engeller ve bilgisayarımızın çalışmasını aksatır. Bu gibi nedenlerden ötürü alternatif bir program silme aracına ihtiyaç duymaktayız.

İşte Ashampoo’nun geliştirdiği program kaldırma aracı bu gibi durumlarda bize çözüm sunmaktadır. Ashampoo UnInstaller sadece bilgisayarımızda yüklü programların kaynak dosyalarını silmez, bunun yanında programların oluşturduğu kayıt defteri girdilerini de tespit eder ve bu girdileri de siler. Bu sayede bilgisayarımızın uzun vadede çöp kayıt defteri girdileri nedeniyle yavaşlamasını da önleriz.

Ashampoo UnInstaller’ın kullanışlı bir yönü de kaldırılmış bir programı geri yüklememize de imkan tanımasıdır. Bunun yanında Ashampoo UnInstaller aracılığıyla yeni bir program yükleyebilir ve programın kurulum sırasında oluşturduğu bütün kayıt defteri girdilerini ve bilgisayarımızda depoladığı bütün dosyaları kayıt altına alabiliriz. Bu saydede programı kurulum sonrasında bütün kalıntılarıyla beraber kaldırabiliriz.

Ashampoo UnInstaller program kaldırma ve bilgisayarınızın performansını koruma konusunda oldukça zengin özelliklere sahiptir. Internet Explorer eklentilerini ve yazı tiplerini yönetme, disk birleştirme, keyıt defteri temizliği yapma, çöp dosyaları ve geçici dosyaları temizleme, internet kullanım verilerini temizleme, silinen dosyaları geri getirme gibi işlemler Ashampoo UnInstaller sayesinde yürütülebilmektedir. Türkçe bir arayüze sahip Ashampoo UnInstaller oldukça kolay bir kullanım sunuyor.

indir
Seçenek 1: İndir

Rar Şifresi: www.saglamindir.net