Bu yazı, "25 Ekim 2016" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Adobe Flash Player İndir


Adobe Flash Player İndir

Adobe Flash Player İndir

Bilgiler

Program Adı : Adobe Flash Player

Program Dili : İngilizce

Program Türü : Çeşitli

Program Sürümü : v23.0.0.185

İşletim Sistemi : Windows XP-10

Platform : PC

Crack : Gerektirmiyor

Dosya Türü : Zip

Dosya Boyutu : 1.29 MB

Hakkında

Adobe Flash Player Nedir?
Format atıldıktan sonra, yüklenecek programlar arasında ilk sıralarda yer alan, olmazsa olmaz diyebileceğimiz Adobe Flash Player, videoları, oyunları, müzikleri, web siteleri vb. uygulamaları alt yapısal olarak desteklemektedir. Hergün üzerine koyarak ilerleyen Adobe Flash Player, güncel sürümleri ile karşımıza çıkmaktadır.

Adobe Flash Player’ın Tarihçesi;
14/07/1996 tarihinde, “Future Splash Animator ” isminde kurulmuştur. 1997 yılında ise, “Macromedia” tarafınca satın alınmıştır. Firma, 2005 yılına kadar beş defa program sürümünü geliştirmiş ve güncellemiştir. Git gide yayılması ve dikkatleri üzerine çekmesi ile birlikte başarıları beraberinde getirmiştir.

18/04/2005 tarihinde ise, “Macromedia”, Adobe şirketi tarafından satın alınmıştır. Adobe ise, bu başarıları katlamak adına işe koyulmuş, beraberinde yeniliklere imza atmıştır. Dosya boyutu daha küçük, performans daha üst düzeyde, sadelik ve kalite ise düzenini asla bozmayacak şekilde ilerlemiştir.

Adobe Flash Player’ın Özellikleri;
Adobe Flash Player, iki boyutlu desteğini geliştirerek 3D görünüme geçmiştir. Artık her şey daha profesyonel ve canlı olarak görünmektedir. Mobil içerik koruma desteği ile kullanıcılarına güven vermektedir. Altyapısı üst düzey seviyede olan Adobe Flash Player, kullanıcılarını asla rahatsız etmemekle beraber, vizyonu adına sürekli ilerlemekte ve kullanıcı odaklı mentalitesi ile büyümeye devam etmektedir.

Windows, Linux ve Mac OS işletim sistemleri ile uyumludur. Google Play Store’da bulunduğu zamanlarda ise bilinmeyen bir anlaşmazlık yüzünden ürünün Android desteği kaldırılmıştır. Aynı zamanda ürünün iOS desteği de bulunmaktadır.

İndirme Linkleri

Link 1 : İNDİR