Bu yazı, "31 Aralık 2013" tarihinde yazıldı ve "

Program İndir

" kategorisinde yer alıyor.

Adobe Fireworks CS6 Full Türkçe İndir


Adobe Fireworks CS6 Full Türkçe İndir

Adobe Fireworks CS6 Full Türkçe İndir
Program Bilgileri

Adobe fireworks cs6 yazılımı, kod yazma işlemlerine gerek duyulmadan web siteleri ve mobil uygulamalar için etkileyici tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olur.

Yazılımı kullanarak popüler tablet ve akıllı telefonlar için oluşturulmuş vektör ve bit eşlem görüntüleri, taslaklar, 3B grafikler ve etkileşimli içerikler sunabilirsiniz.

jQuery desteğiyle Adobe Fireworks CS6 yazılımında mobil temalar oluşturun ve tasarım kompozisyonlarından CSS sprite’ları ekleyin. Web, akıllı telefon ve tablet uygulamaları için temiz CSS3 kodları alın.

Mac OS için geliştirilmiş yeniden çizim performansı ve Windows için geliştirilmiş bellek yönetimi özellikleriyle üretkenliği arttırın. Geliştirilmiş renk örneği özelliğiyle renkleri daha hızlı bir şekilde değiştirin.

 

Geliştirilmiş CSS desteği;
Yeni CSS Özellikler paneli yardımıyla CSS öğelerini ve renk, font, degrade ve köşe yarıçapı gibi değerleri temiz bir şekilde ayırarak tasarımınızın bütünlüğünü koruyun ve zamandan kazanın. Kodu aldığınızda kopyalayarak doğrudan Adobe Dreamweaver® CS6 yazılımına veya diğer HTML düzenleyicilerine yapıştırın.

 

Yeni jQuery Mobile tema oluşturma desteği;
Mobil web siteleri ve uygulamalar için jQuery temaları ve CSS sprite görselleri oluşturun, değiştirin veya güncelleyin.

 

Renklere daha hızlı erişim;
Katı, degrade ve desenli renk efektleri arasında hızla geçiş yapın. Dolgu ve Kontur iletişim kutularına ayrı ayrı opaklık kontrolü uygulayarak daha kusursuz görüntüler elde edin. Geliştirilmiş renk örneği özelliğiyle renkleri daha hızlı değiştirin.

 

CSS sprite’ları oluşturma;
Tasarım kompozisyonlarından kolayca CSS sprite’ları oluşturun. Web sayfaları için eksiksiz taslaklar hazırlayın ve mizanpajları harici stil sayfalarıyla birlikte tek bir adımda dışa aktarın.

 

Geliştirilmiş performans;
Mac OS için daha hızlı yeniden çizim özellikleri içeren hızlı yanıt verme performansı yüksek bir ortamda daha ustaca çalışın. 64 bit Windows® sistemlerinde dört kata kadar daha büyük dosyaların desteklendiği geliştirilmiş bellek yönetimi özelliğinden yararlanın.

 

API erişimi;
API’ye erişerek uzantılar oluşturun. Ortak yönlendirmeli uzantılardan yararlanın.

 

Güncellenen semboller ve şablonlar;
iPhone, Windows Phone 7 ve diğer popüler platformlar için sunulan yeni semboller ve güncellenmiş şablonlar, tasarım iş akışınızı güçlendirmenize yardımcı olacak.

Programın İndirme Linkleri
Seçenek 1: İndir

Rar Şifresi: www.saglamindir.net